Invincible VS - Deluxe Edition (XSX/S) Xbox Live Key
Kód: 10000513738017Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000513738017 |
| Digitální platforma: | Xbox Live |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Skybound Games |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-9500 / AMD Ryzen 5 2600 |
| Grafika (minimálna): | RTX 2070 (VRAM 8GB) / Radeon RX 7800 (VRAM 8GB) |
| Pamäť (minimálna): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 40 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
