King of Retail 2 (PC) Steam Key
Kód: 10000511158001Podrobný popis
Standard Edition includes:
- Base Game
The ultimate retail management sim is back—bigger, deeper, and more ambitious than ever. Start with a single shop and build a full-blown empire across the city. Stock shelves, design stores, manage staff, and create your own brands. Whether you’re pushing discount deals or luxury labels, success is all about how you hustle.
Key Features
- Build, design, and customize your own stores
- Manage employees, customer behavior, and product trends
- Launch custom brands with your own logos and concepts
- Expand across a dynamic, city-wide economy
- Create and share store fixtures with the in-game Display Designer
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 9241673493756 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Quad-core Intel or AMD 2.5 GHz or superior. |
| Grafika (minimálna): | Nvidia 2060 GTX or similar |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 20 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 |
| Procesor (odporúčaný): | Quad-core Intel or AMD 2.5 GHz or superior. |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia 3060 GTX or similar |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
