LENOVO ThinkPad L/L14 Gen 6 (Intel)/U5-225U/14''/WUXGA/16GB/512GB/4C-iGPU/W11P/Black/3R
Kód: 21S6001FCK2Podrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 (Intel)
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 225U (12 jader (2P + 8E + 2LPE), 14 vláken, P-core 1.5/4.8 GHz, E-core 1.3/3.8 GHz, LPE-core 0.7/2.4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost: 64 GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nits antireflexní, 45% NTSC, DBEF5
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics 4-Cores iGPU
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete s bezpečnostní clonou
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.3
WWAN: WWAN Upgradable to 4G
USB: *1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) *2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On *2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1
Další konektory: *1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x Ethernet (RJ-45) *1x Smart Card Reader *1x Nano-SIM Card Slot
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 57 Wh
Napájení: 65W USB-C (3-pin)
Barva: černá
Materiál: plast
Rozměry: od 313.7 x 226 x 17.31 mm
Hmotnost: od 1,38 kg
TCO Certified: ano
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_L14_Gen_6_Intel?M=21S6001FCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 1981579933271 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad L |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Plast |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,38 |
| Farba: | Černá |
| Model: | L14 Gen 6 (Intel) |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 17,31 |
| Šírka (mm): | 313,7 |
| Hĺbka (mm): | 226 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-225U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025050159 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 57 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
