LENOVO ThinkPad P/P14s Gen 6/U5-225H/14,5''/WUXGA/16GB/512GB/RTX 500/W11P/Black/3R
Kód: 21QT0005CK2Podrobný popis
Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
Operační systém: ,Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Procesor: ,Intel® Core Ultra 5 225H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.9GHz, 18MB
NPU: ,13
Paměť: ,1x 16GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC
Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 1
Pevný disk: ,512GB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Displej: ,14.5'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, Eyesafe®, TÜV Low Blue Light
Grafická karta: ,NVIDIA® RTX PRO 500 Blackwell Generation 6GB GDDR7 Laptop GPU
Audio: ,High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec
Web kamera: ,5.0MP + IR with Privacy Shutter and Human Presence Detection
Polohovací zařízení: ,TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ne
Čtečka otisků prstů: ,Ano
Čtečka čipových karet: ,Ano
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Síť: ,100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: ,Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4
Porty USB: , *1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On *2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0
Další porty: , *1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x Ethernet (GbE RJ-45) *1x Security keyhole
Baterie: ,57Wh
Napájení: ,100W USB-C® Slim (3-pin)
Barva: ,Černá
Materiál: ,Hliník
Rozměry: ,325.5 x 227.6 x 11.2 / 15.1mm
Hmotnost: ,1,64kg
Záruka: ,3 roky
Stránky výrobce: ,https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_P14s_Gen_6_Intel?M=21QT0005CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 1992717162671 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad P |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 6 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 14,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,64 |
| Farba: | Černá |
| Model: | P14s Gen 6 (Intel) |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,7 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell 6 GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 15,1 |
| Šírka (mm): | 325,5 |
| Hĺbka (mm): | 227,6 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-225H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025100186 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 57 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
