LENOVO ThinkPad P/P16v Gen 3/U9-285H/16''/4K/T/64GB/1TB/RTX 2000/W11P/Black/3R
Kód: 21RS001DCKPodrobný popis
ThinkPad P16v Gen 3 (Intel)
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor:Intel Core™ Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.4GHz, 24MB
Paměť: 2x 32GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: 96GB (2x 48GB DDR5CSODIMM)
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0
Sloty pevného disku:2 M.2 2280 Gen 5 Performance SSD's, up to 4TB total, 2TB each
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet:SD Express 7.0 Card Reader
Displej: 16'' WQUXGA (3840x2400) OLED 400nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 60Hz, Dolby Vision, Eyesafe, TÜV Low Blue Light, Touch
Grafická karta: NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell Generation 8GB GDDR7 Laptop GPU
Audio: kodek Realtek® ALC3287, Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby® Audio™, mikrofon 2x, pole
Web kamera: 5.0MP + IR Hybrid s privátní krytkou a detekcí lidské přítomnosti
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Pero: ne
Dotykový displej: ano
Síť: WWAN Upgradable to 5G
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4, vPro
Konektory USB: * 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), AlwaysOn * 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) * 2x Thunderbolt™ 4
Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz * 1x čtečka SD karet 7.0 * 1x Security keyhole * 1x SD Express 7.0 card reader * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x Nano-SIM Card Slot
Zabezpečení: Bezpečnostní čip diskrétní TPM 2.0 Enabled, Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 90Wh
Napájení: 140W USB-C® GaN (3-pin)
Barva: černá (Thunder Black)
Materiál: Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom)
Rozměry: 361.5 x 248.6 x 12.8 mm
Hmotnost: cca 2,1 kg
Záruka: 3Y Premier Support
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_P16v_Gen_ 3_Intel?M=21RS001DCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199271935743 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad P |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | 5G |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 64 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,1 |
| Farba: | Černá |
| Model: | P16v Gen 3 |
| Displej - rozlíšenie: | 3840x2400 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8 GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Privacy filter: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 140 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 248,6 |
| Šírka (mm): | 361,5 |
| Hĺbka (mm): | 19,55 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U9-285H |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025090182 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
