Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition Upgrade (PC) Steam Key
Kód: 10000000732007Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000000732007 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Feral Interactive (Mac) |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.4 GHz Intel |
| Grafika (minimálna): | 1GB NVIDIA 640 or better with driver version 352.21 or later |
| Pamäť (minimálna): | 4 MB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 47 MB available space |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 14.04.2 64-bit / SteamOS |
| Iné (minimálne): | AMD and Intel cards are NOT supported. If you wish to play the game using an AMD graphics card, you should update your graphics driver to version Catalyst 15.7 or higher. You should be able to run the game without experiencing stability issues or graphical glitches, but you may still experience poor performance. |
| Procesor (odporúčaný): | 3.4 GHz Intel |
| Grafika (odporúčané): | 4GB NVIDIA 9xx series card or better with driver version 352.21 or later |
| Pamäť (odporúčané): | 8 MB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 47 MB available space |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 14.04.2 64-bit / SteamOS |
| Other (recommended): | Gamepad |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
