Monster Hunter World: Iceborne Deluxe Kit Standard Edition DLC (PC) Steam Key
Kód: 10000193200001Podrobný popis
Expand your ‘Monster Hunter World: Iceborne’ experience with this special ‘Deluxe Kit’ that adds a wide variety of content ranging from layered armor, gestures, sticker sets, additional character creation options and new decorations to personalize your hunter’s living space!
The ‘Deluxe Kit’ includes the following pieces:
- "Silver Knight" layered armor set
- "Flourish" gesture
- "Pledge" gesture
- "Genuflect" gesture
- "Research Commission Set 2" sticker set
- "Pearlspring Macaque Set" sticker set
- "Rising Dragon" face paint
- "Flowing" hairstyle
- "Traditional Decor Set" room decor set
Note: Layered armor only changes your character's appearance.
Release Date: 2020-01-09
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 7369403048648 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | CAPCOM |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel® Core™ i5-4460, 3.20GHz or AMD FX™-6300 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x (VRAM 2GB) |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Systém (minimálny): | WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required) |
| Iné (minimálne): | soundCard: DirectSound (DirectX® 9.0c), directx: Version 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz or Intel® Core™ i3 8350 4GHz or AMD Ryzen™ 5 1500X |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA® GeForce® GTX 1060 (VRAM 3GB) or AMD Radeon™ RX 570 (VRAM 4GB) |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
