MSI Vector/A18 HX A9WHG-238CZ/R9-9955HX/18''/2560x1600/32GB/2TB SSD/RTX 5070Ti/W11H/Gray/2R
Kód: 9S7-182L84-238Podrobný popis
MSI Vector A18 HX A9WHG-238CZ * exkluzivní systém chlazení Cooler Boost 5 se 2 ventilátory a 7 trubicemi * 26zónová herní klávesnice RGB s LED podsvícenými klávesami „WASD“ * ambientní osvětlení Mystic Light * MSI OverBoost Ultra * MSI AI Engine
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 9 9955HX (16 jader, 32 vláken, 2,5/5,4 GHz, 64 MB cache)
Paměť: 32GB (2x 16GB) DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 (2/0)
Maximální velikost: 96GB
Pevný disk: 2TB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4x4 SSD
Úložiště: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) kompatibilní
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 18'' QHD+ (2560x1600) antireflexní IPS, 240Hz, 500 nitů, 3ms (GtG), 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti, 12GB GDDR7
Audio: 2x 4W, Nahimic 3
Web kamera: IR FHD (30fps@1080p) s HDR
Polohovací zařízení: Silky Smooth Touchpad
Klávesnice: 26zónová herní RGB s klávesou Copilot a numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: 2,5GbE REALTEK RTL8125BG-CG
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (802.11be Wi-Fi 7 + Bluetooth v5.4)
Porty USB: * 2x typ C (USB4®/DisplayPort™/Power Delivery 3.1/Thunderbolt™ 4 kompatibilní) * 2x typ A USB 3.2 Gen1 * 1x typ A USB 3.2 Gen2
Ostatní porty: * 1x HDMI™ 2.1 (8K@60Hz/4K@120Hz) * 1x ethernet (RJ-45) * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x SD Express čtečka karet * 1x bezpečnostní slot Kensington * 1x napájecí konektor
Zabezpečení: krytka webkamery/firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0/technologie Microsoft Pluton/Kensington
Baterie: 4článková, 4S1P, 99,9Wh
Napájení: 400W
Barva: šedá (Cosmos Gray)
Rozměry: 404x307,5x24-32,05mm
Hmotnost: 3,6kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.msi.com/Laptop/Vector-A18-HX-A9WX/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377334587 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Vector |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 12 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Kov a plast |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 18 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,6 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | A18 HX A9WHG-238CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 9000 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 400 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 307,5 |
| Šírka (mm): | 404 |
| Hĺbka (mm): | 32,05 |
| Presný model CPU: | R9-9955HX |
| Hmotnosť: | Těžší nad 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99,9 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 1 měsíc |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
