Gigabyte GAMING/A16 CVHI3CZ894SD/i7-13620H/16''/WUXGA/16GB/1TB/RTX 5060/DOS/Black/2R
Kód: GAMING A16 CVHI3CZ894SDPodrobný popis
GIGABYTE ,
GAMING A16 CVHI3CZ894SD
Operační systém: ,DOS
Procesor: ,Intel Core i7-13620H (10 jader - 6P + 4E, 16 vláken, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache)
NPU: ,ne
Paměť: ,1x 16GB DDR5 ,5200 SODIMM
Počet slotů (celkem/volných): ,(2/1)
Pevný disk: ,1TB SSD NVMe PCIe Gen4 ,
Rozšiřující sloty pevného disku: ,2x slot ,PCIe Gen4x4 M.2
Displej: ,16'' 16:10 ,IPS WUXGA (1920x1200) 165Hz, 300nitů
Grafická karta: ,NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7
Audio: , *2x 2W reproduktory *Mikrofon *Dolby Atmos®
Web kamera: ,FHD (1080p) + IR
Polohovací zařízení: ,TouchPad
Podsvícená klávesnice: , Ano
Numerická klávesnice: ,ne
Čtečka otisků prstů: ,ne
Čtečka čipových karet: ,ne
Čtečka paměťových karet: ,ne
Optická mechanika: ,ne
Síť: ,1G LAN
Bezdrátová komunikace: ,WIFI 6E (802.11ax 2x2) ,+ ,Bluetooth v5.2
Porty USB: , *2x Type-A s podporou USB 3.2 Gen 1 *1x Type-A s podporou USB 2.0 *1x ,Type-C USB 3.2 Gen 1 s podporou DisplayPort™ 1.4 a Power Delivery 3.0
Další porty: , * ,1x DC in * ,1x RJ-45 * ,1x HDMI 2.1 * ,1x ,3,5mm audio jack s podporou kombinovaného konektoru pro mikrofon/sluchátka
Baterie: ,Lithium-polymerová baterie 76 Wh
Napájení: ,150W ,síťový adaptér
Barva: ,Černá ocel
Rozměry: ,358,3 × 262,5 × 19,45–22,99 mm
Hmotnost: ,cca ,2,2 kg
Stránky výrobce: ,https://www.gigabyte.com/Laptop/GIGABYTE-GAMING-A16-GA6H#kf
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4719331768089 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Gigabyte GAMING |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | DOS |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Gigabyte |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,2 |
| Farba: | Černá |
| Model: | A16 CVHI3CZ894SD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 150 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 22,99 |
| Šírka (mm): | 358,3 |
| Hĺbka (mm): | 262,5 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | i7-13620H |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 76 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
