Pathfinder: Wrath of the Righteous - Inevitable Excess (PC) Steam Key
Kód: 10000309385005Podrobný popis
Warning! This content requires the base game Pathfinder: Wrath of the Righteous in order to play.The Inevitable Excess DLC will take players on a new adventure set just before their triumphant victory over the Worldwound. The new story will require all the hero's high-level abilities and mythic powers to battle nigh on invincible opponents.Players will answer the call of Valmallos, a powerful being from another plane of existence who is determined to stop an impending threat to the universe.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 5380000186320 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Owlcat Games |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | Hra zobrazuje alebo popisuje užívanie drog |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce 940M |
| Pamäť (minimálna): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 50 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 50 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
