Podložka pod myš TRUST XXL
Kód: 24194Podrobný popis
Podložka pod myš XXL
Extra veľká podložka pod myš s optimalizovanou textúrou povrchu a dostatočným priestorom pre myš aj klávesnicu
- Extra veľká podložka pod myš s dostatočným priestorom pre myš a klávesnicu; 930x300x3 mm
- Optimalizovaná textúra povrchu poskytuje optimálnu presnosť a plynulé ovládanie
- Funguje so všetkými myšami bez ohľadu na citlivosť alebo senzor
- Vďaka protišmykovej gumovej spodnej časti zostáva na mieste
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Všeobecné | |
Povrch | soft |
tvar | obdĺžnik |
Výška hlavného výrobku | 3 mm |
Šírka hlavného výrobku | 930 mm |
Hĺbka hlavného výrobku | 300 mm |
Celková hmotnosť | 536 g |
Funkcie | |
Protišmyková ochrana | áno |
Obojstranné | nie |
Roll-up | áno |
Podpora zápästia | nie |
Charakteristika | |
Veľkosť (XS-XXXL) | XXL |
Kompatibilita | |
Podporovaný typ snímača | laserové, optické |
.
Dodatočné parametre
Kategória: | Podložky pod myš |
---|---|
Záruka: | 2 Rok(ů) |
Hmotnosť: | 0.6 kg |
EAN: | 8713439241945 |
Veľkosť podložky: | Predĺžená |
Prevedenie podložky: | Textilná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FT
Frog Tech Tips
S obchodom som spokojný rýchle a bezproblémové doručenie mal som vyzdvihnutie v obchode a dodanie bolo do sľúbených 24h a cena za tovar jednoduchým slovom nádhera. Kupoval som monitor XIAOMI G27Qi ktorý v zelenom panáčiku stal 214,- Eur a v jame levovej som ho zohnal za 160,- Eur. Čo je v podstate doporučená cena výrobcu aj keď všade inde je cena výšia.
V prípade záujmu pozrieť aj recenziu na tento monitor skúste pozrieť na Youtube kanál FROG - TECH - TIPS alebo na FROG - TECH - TIPS - SK
A
Andrej
Maximálna spokojnosť s prístupom, aj komunikáciou. Aj keď som tovar musel bohužiaľ vrátiť kôli tomu, že môj počítač ho nepodporoval, peniaze mi boli pripísané na účet 2 dni po prijatí môjho balíka!! Určite tento eshop odporúčam, a rád si tam ešte v budúcnosti niečo objednám.
Čakal som dlhšie dodanie na Slovensky Shop za čo chválim. Lebo keď niečo chcete hrať chcete to hned
Original hra Bendy inc. maschine zakupena o polovicu lacnejsie ako cez Steam, pritom licencia a hra sa nahrala cez Steam. Vsetko funguje syn je spokojny, dorucenie do 1hod.
1OO % ALCOHOL
Super obchod
vrelo doporučujem
Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie a odporúčanie našej stránky.
Ak sa Vám všetko páčilo a čiastkové hodnotenia sú 100% nebolo by vhodnejšie dať aj celkové hodnotenie 100%? či len omyl?
S pozdravom
Team JAMALEVOVA.sk
Mohlo by Vás zaujímať