Realpolitiks (PC) Steam Key
Kód: 10000034106006Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000034106006 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | 1C Company |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Pentium G3020 |
| Grafika (minimálna): | Intel HD 520 or better, 1GB VRAM or more |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 700 MB available space |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 16 / Mint |
| Iné (minimálne): | Please note that the support for Intel HD cards is limited. Videocards such as Intel HD 4000 are below the minimum requirements and will run the game very poorly. Please consider downloading the free demo to check whether the game runs well on your system. |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i3 |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GeForce GTX 740 / AMD Radeon R7 250 |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 1 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 16 / Mint |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
