Scriptorium: Master of Manuscripts (PC) Steam Key
Kód: 10000514529001Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000514529001 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Mythwright |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel i3-4370 |
| Grafika (minimálna): | GTX 750 Ti or similar |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 8 GB available space |
| Systém (minimálny): | Microsoft® Windows® 10 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel i7‑8750H / Ryzen 5‑2600 |
| Grafika (odporúčané): | GTX 1070 / Radeon RX 580 |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 8 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Microsoft® Windows® 11 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
