Sniper Elite 3 Season Pass DLC (PC) Steam Key
Kód: 10000013188005Podrobný popis
WARNING! This content requires the base game Sniper Elite 3 in order to play.
Enhance your Sniper Elite 3 experience with the Season pass, giving you access to all currently released DLC, as well as the not yet announced ones.
The Season Pass currently gives you access to:
- Sniper Elite 3 - Target Hitler: Hunt the Grey Wolf DLC
- Sniper Elite 3 - Camouflage Weapons Pack DLC
- Sniper Elite 3 - Hunter Weapons Pack DLC
- Sniper Elite 3 - Patriot Weapons Pack DLC
- Sniper Elite 3 - Sniper Rifles Pack DLC
- Sniper Elite 3 - Axis Weapons Pack DLC
- Sniper Elite 3 - Eastern Front Weapons Pack DLC
- Sniper Elite 3 - Allied Reinforcement Outfits Pack DLC
- Sniper Elite 3 - Save Churchill Part 1: In Shadows DLC
- Sniper Elite 3 - Save Churchill Part 2: Belly of the Beast DLC
- Sniper Elite 3 - Save Churchill Part 3: Confrontation DLC
- Sniper Elite 3 - U.S. Camouflage Rifles Pack DLC
- Sniper Elite 3 - International Camouflage Rifles Pack DLC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 7326574015817 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Rebellion |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Pentium D 3 GHz / AMD Athlon 64 X2 4200 |
| Grafika (minimálna): | 256 MB VRAM - NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870TI Radeon HD 3870 |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 18 GB HD |
| Systém (minimálny): | Windows Vista SP 2 / Windows 7 SP 1 / Windows 8 / Windows 8.1. |
| Iné (minimálne): | Windows XP is NOT supported. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
