SteelSeries Alias Pro
Kód: 61597Podrobný popis
Hra našla svoj hlas!
Rozlúčte sa s bežnými mikrofónmi premenovanými na herné mikrofóny. Privítajte Alias Pro so systémom Sonar! Alias Pro s XLR Stream Mixer je dokonalé zvukové riešenie určené pre hráčov a streamerov. Dosiahnite úrovne kvality vysielania s profesionálnym XLR pripojením a 3x väčšou kapsulou ako iné mikrofóny. Streamujte z jedného alebo dvoch počítačov s jednoduchým pripojením USB a XLR, majte veci pod kontrolou pomocou konfigurovateľných ovládacích prvkov Stream Mixer a bezplatného softvéru Sonar.

Väčšie znie lepšie
Vďaka kapsuli s 3-násobnou veľkosťou zabudovanou pre hry bude váš hlas znieť lepšie, bohatšie, rezonantnejšie. Alias Pro nastavuje nový štandard herných mikrofónov!Prispôsobiteľné ovládanie
Pravé otočné tlačidlo a pravé tlačidlo na XLR Stream Mixer sú plne mapovateľné, takže môžete zmeniť svoje vstupy na stíšenie hudby alebo čokoľvek iné, čo vám umožní sústrediť sa na váš stream.Sonar
Živé vysielanie nahlas a zreteľne v troch jednoduchých krokoch. Upravte si zvuk v jednoducho použiteľnom rozhraní a vylepšite svoj mikrofón pre zvuk štúdiovej kvality.
Výber zariadení
Pripojte akýkoľvek mikrofón alebo slúchadlá. Potom nastavte Sonar Stream ako svoj jediný zdroj v akomkoľvek streamovom softvéri.Priraďte aplikácie
Presuňte obľúbené aplikácie ako Discord alebo Spotify do jedného zo štyroch audio streamov (hra, chat, aux a médiá).Aplikujte efekty
Vytočte svoj mikrofón pomocou ladenia v štúdiovej kvalite, aby to znelo ako streamer na titulnej stránke Twitch. Začnite s jednoduchými predvoľbami a upravte ich ľubovoľným spôsobom.
Vrátane XLR
Konverzia profesionálneho XLR signálu do vášho streamu nebola nikdy taká jednoduchá s XLR Stream Mixer.Dual PC
Už žiadne hardvérové bolesti hlavy. S XLR Stream Mixer, Sonar, 1 XLR a dvoma USB-C káblami to jednoducho funguje.Tlmiaci držiak
Pri používaní dierovačov, starších klávesníc, alebo iných zariadení, ktoré spôsobujú otrasy, bude držiak, ktorý tlmí nežiaduci hluk, vašim spojencom.

| Mikrofón | |
| Typ: | kondenzátorový |
| Pripojenie: | USB-C |
| Vzor: | kardidoidný |
| Vzorkovacia frekvencia: | 24 bit/48 KHz |
| Frekvenčná odozva: | 50 Hz - 20 KHz |
| Max SPL: | 120 dB |
| Osvetlenie: | nie |
| Požiadavky na napájanie: | +48 V jednosmerné Phantom napájanie |
| LED indikátor: | nie |
| Stream Mixer | |
| LED indikátor: | RGB Level Indicator Ring |
| Mic: | 3,5 mm vstup pre slúchadlá |
| Osvetlenie: | RGB Ambient Base Light (Prism) |
| Výstup: | 3,5 mm port |
| Rýchle ovládanie: | Koliesko pre zosilnenie mikrofónu, tlačidlo stlmenia mikrofónu, programovateľné tlačidlo stlmenia zvuku a ovládač hlasitosti (predvolené slúchadlá) |
| Pripojenie: | USB-C x2 (Plug & Play) |
| Ostatné | |
| Stojan: | Stojan na stôl proti vibráciám |
| Adaptér ramena výložníka: | 3/8" a 5/8" závit (rameno výložníka nie je súčasťou dodávky) |
| Farba: | čierna |
| Rozmery mikrofónu: | 110 x 130 x 230 mm na stojane |
| Rozmery mixu: | 110 x 93 x 60 mm |
| Kapsula: | 1"/25 mm ClearCast |
| Hmotnosť mikrofónu: | 720 g (so stojanom) 169,5 g (bez stojana) |
Obsah balenia:
- Mikrofón
- Stream mix
- Stolný stojan
- 2x kábel USB-C na USB-A
- XLR kábel
- Nabíjačka
- Adaptér ramena výložníka
- Dokumentácia
Produktové video
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mikrofóny |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.25 kg |
| EAN: | 5707119049665 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
