Steelseries Arctis Nova 3 WL Black PC
Kód: 61775Podrobný popis
Killer Audio má Killer App (doslova)
Počúvajte svoje obľúbené hry novým spôsobom s dokonale vyladenými zvukovými profilmi, ku ktorým máte prístup vo svojom telefóne.
O produkte
Sústreďte sa na víťazstvo a zabudnite na batériu vďaka rýchlemu nabíjaniu.
Nastavte si kvalitu zvuku na úžasnú s hlbokým a detailným zvukovým prostredím
Nastavte kvalitu zvuku na vynikajúcu s hlbokým a detailným zvukom.
Nano adaptér zaisťuje plnú kompatibilitu slúchadiel s Playstation, Switch a PC, pričom L-tvarový dizajn umožňuje prístup k blízkym portom.
Pripojte sa bez kompromisov. Okamžitý prístup k vysokorýchlostnému zvuku na PlayStation, PC, Switch, prenosných zariadeniach a ďalších.
Stlačením tlačidla napájania môžete okamžite prepínať medzi 2,4 GHz a Bluetooth 5.3. Vaše uložené prednastavenie zvuku pre Bluetooth sa aktivuje automaticky.
| Veľkosť meničov: | 40 mm |
| Vyhotovenie: | okolo uši |
| Frekvencia: | 20 – 22000 Hz |
| Citlivosť: | 107 dBSPL |
| Harmonické skreslenie: | < 1 % |
| Impedancia: | 36 Ohm |
| Typ pripojenia: | Bluetooth |
| Vyvedenie kábla: | jednostranné |
| Mikrofón: | ClearCast Gen 2.X – odnímateľný boom |
| Frekvenčná odozva mikrofónu: | 100 – 10000 Hz |
| Citlivosť mikrofónu: | -12 dBV/Pa |
| Výdrž batérie: | Až 30 hodín cez 2.4GHz alebo až 40 hodín cez Bluetooth |
| Rýchlonabíjanie: | 15 minút nabíjania = až 9 hodín používania |
| Kompatibilita: | Windows 10 a novší, Mac |
Obsah predajného balenia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
| EAN: | 5707119068963 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
