Steelseries Arctis Nova 7 Gen 2, Black
Kód: 61730Podrobný popis
O produkte
- OVLÁDANIE ZVUKU V HRE V REÁLNOM ČASE Presne určte nepriateľov pomocou toho, čo GamingTrend nazýva „najväčším cheat kódom v tomto odvetví“. Viac ako 200 predvolieb zvuku špecifických pre hry, z ktorých si môžete vybrať.
- ZLEPŠENÁ VÝDRŽ BATÉRIE 50+ HODÍN Viac ako 40 % viac nabitia ako predchádzajúca generácia a optimalizované rýchle nabíjanie cez USB-C
- SÚČASNÉ 2,4 GHz + BLUETOOTH Kombinujte herný a mobilný zvuk
- PLUG-&-PLAY USB-C Odomknite si hranie na viacerých platformách s frekvenciou 2,4 GHz pomocou prenosného bezdrôtového adaptéra. Adaptér USB-A je súčasťou balenia.
- NEODYMIOVÉ MAGNETICKÉ OVLÁDAČE Špeciálne navrhnuté vysokokvalitné zvukové ovládače pre čistý zvuk. Nastavte si kvalitu zvuku na úžasnú úroveň s hlbokou a detailnou zvukovou kulisou a podporou 360° priestorového zvuku.
- POTLAČENIE HLUKU MIKROFÓNU Mikrofón ClearCast Gen 2 znižuje hluk pozadia až o -25 dB. Blokuje kliknutia na klávesnici, hluk ventilátorov a okolitý hluk, takže váš hlas bude počuť. Vylepšené technológiou Sonar AI na PC
- PRÉMIOVÁ KONŠTRUKCIA Vyvážený výkon a hmotnosť s robustným oceľovým rámom a pohodlným elastickým hlavovým mostom a vankúšikmi z pamäťovej peny, teraz v 3 nových farebných prevedeniach
| Veľkosť meničov: | 40 mm |
| Vyhotovenie: | okolo uši |
| Frekvencia: | 20 – 22000 Hz |
| Citlivosť: | 105 dBSPL |
| Harmonické skreslenie: | < 3 % |
| Impedancia: | 36 Ohm |
| Typ pripojenia: | Bluetooth / USB C (2,4 GHz) - simultánne bezdrôtové pripojenie |
| Mikrofón: | ClearCast Gen 2 - Plne zasúvacie rameno |
| Citlivosť mikrofónu: | -12/-15 dB |
| Výdrž batérie: | 54 hodín |
| Rýchlonabíjanie: | áno 15 minút na 6 hodín hrania |
| Kompatibilita: | Windows 10 a novší, Mac OS 10.13 PS4, PS5, PC, Switch, Mac |
Obsah predajného balenia
- Steelseries Arctis Nova 7 Headset
- Kompaktný USB-C dongle
- Adaptér USB-C na USB-A
- Kábel USB-C na USB-A (5 stôp / 1,5 m)
- Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| EAN: | 5707119065597 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
