Strategic Mind: Fight for Freedom (PC) Steam Key
Kód: 10000253415002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000253415002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Starni Games |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Dual-core Intel or AMD, 2.0 GHz or faster |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GTX 750 Ti or better or AMD HD 7870 or better |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 25 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only) |
| Iné (minimálne): | Sound Card: Onboard |
| Procesor (odporúčaný): | Dual-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster |
| Grafika (odporúčané): | AMD RX 470 or Nvidia GTX 1050 or better |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 25 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
