SWITCH 1 2 Switch

Kód: NSS001
€39,75 €33,13 bez DPH
Skladom (do 72h)
Party hra s pohybovým ovládaním pre konzolu Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popisÚplne nový rozmer párty hier

1-2-Switch je prvá hra od spoločnosti Nintendo, ktorá umožňuje hráčom súťažiť v zábavných aktivitách, pričom sa namiesto televíznej obrazovky pozerajú jeden druhému do očí. Od prestrelky v štýle Divokého západu až po vzájomné kopírovanie tanečných pohybov - 1-2-Switch vám umožní kreatívne využiť široké možnosti konzoly Nintendo Switch a usporiadať poriadnu hernú párty kdekoľvek, kedykoľvek a s kýmkoľvek.

Nový rozmer ovládania

Všestranné ovládače Joy-Con ponúknu množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony môžete používať každý v jednej ruke alebo spoločne ako jeden herný ovládač pomocou úchytu Joy-Con. Možno ich tiež pripojiť ku konzole v ručnom režime alebo zdieľať s priateľom a užiť si zábavu pre dvoch hráčov v podporovaných tituloch. Každý Joy-Con má vlastnú kompletnú sadu tlačidiel, a preto ho možno používať ako samostatný ovládač, pričom je vybavený aj akcelerometrom a gyroskopickým pohybovým senzorom, ktoré umožňujú nezávislé ovládanie pohybu vpravo a vľavo.

Ľavý Joy-Con obsahuje aj tlačidlo Capture, ktoré hráčom umožňuje jediným kliknutím urobiť okamžité snímky obrazovky z hrania a zdieľať ich s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pravý Joy-Con zase obsahuje bod NFC na interakciu s figúrkami amiibo, ako aj infračervenú pohybovú kameru schopnú zisťovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov v hrách špeciálne navrhnutých pre tieto funkcie. Táto funkcia dokáže napríklad určiť, ako ďaleko je hráčova ruka a aký tvar tvorí.

Obidva Joy-Cony tiež predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá umožní hráčom zažiť oveľa realistickejšiu vibračnú odozvu ako kedykoľvek predtým v kompatibilných hrách. Tento efekt je taký detailný, že hráči môžu napríklad cítiť vibrácie jednotlivých kociek ľadu v pohári, ktoré bude Joy-Con simulovať. Vďaka funkcii HD rumble budú môcť hráči zažiť novú úroveň realizmu nedosiahnuteľnú len zrakom a sluchom!

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
Žáner: Společenská

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: