SWITCH Hyrule Warriors Definitive Edition

Kód: NSS300
Akcia
Značka: NINTENDO
€34,90 €29,08 bez DPH
Skladom (do 72h)
hra pre konzolu Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Vezmi si epický zážitok z hry Hyrule Warriors so sebou na cesty! Hyrule Warriors: Definitive Edition je finálna verzia hry. Obsahuje všetky DLC a navyše nové kostýmy pre Linka a Zeldu inšpirované najnovšou hrou The Legend of Zelda:

Súvisiace hry: Breath of the Wild

Pri postupe príbehom sa vám odomknú ďalšie postavy, z ktorých každá má svoje vlastné jedinečné útoky a typy zbraní. Zbierajte ruptúry a ďalšie užitočné predmety na vylepšovanie zbraní a vytvárajte odznaky, ktoré môžete použiť na zlepšenie schopností svojich bojovníkov. Medzi ďalšie nové funkcie patrí možnosť okamžitého prepínania medzi postavami, čo vám dáva možnosť strategicky rozmiestniť svojich bojovníkov, takže máte k dispozícii úplne nové spôsoby, ako zneškodniť svojich nepriateľov.

Úplnou novinkou je postava Linkle, dievčaťa žijúceho v malej dedinke plnej Cuccos a vyzbrojeného dvojicou ručných kuší, ktorá tiež rozšíri zoznam hrateľných postáv. Hráči budú môcť veliť viacerým postavám, strategicky ich rozmiestňovať po bojisku a prepínať medzi nimi, aby mohli vždy osobne zasiahnuť do tých najkrutejších bitiek.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 12
Platforma: Nintendo Switch
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Akční

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: