SWITCH Pokémon Let's Go Eevee!

Kód: NSS535
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Vydaj sa do oblasti Kanto so svojou vernou spoločníčkou Eevee a staň sa najlepším trénerom pokémonov všetkých čias.

Mávaj rukou, akoby si hádzal Poké Ball, a chytaj divokých Pokémonov, či už s ovládačom Joy-Con alebo s príslušenstvom Poké Ball Plus, ktoré svieti, vibruje a vydáva zvuky, aby oživilo tvoje dobrodružstvo. Podeľ sa o svoje dobrodružstvo s rodinou alebo priateľmi pomocou druhého ovládača Joy-Con alebo Poké Ball Plus (predáva sa samostatne). Dokonca sa môžete prepojiť s hrou Pokémon GO na kompatibilnom smartfóne a preniesť Pokémonov z oblasti Kanto!

Preskúmajte rozsiahly región Kanto! Vo svete sa potulujú divokí Pokémoni a ty ich môžeš chytať ako skutočný tréner Pokémonov pomocou pohybu, dobrého načasovania a správnej Poké Ball. Vydajte sa na prechádzku so svojimi obľúbenými Pokémonmi s Poké Ball Plus! Prepoj hru s Pokémon GO a získaj Pokémonov z regiónu Kanto.

Dostaneš sa na vrchol svojej kariéry trénera Pokémonov počas dobrodružstva s Eevee!

Spoznajte Pokémonov v regióne Kanto

Hrajte celú hru s jedným ovládačom Joy-Con alebo použite príslušenstvo Poké Ball Plus, ktoré svieti, vibruje a vydáva zvuky

Vydaj sa na prechádzku so svojimi obľúbenými Pokémonmi s Poké Ball Plus

Hrajte spolu dobrodružstvá s Pokémonmi kedykoľvek a kdekoľvek na jednej konzole s druhým ovládačom Joy-Con alebo Poké Ball Plus na kooperatívne bitky

Prepojte príslušenstvo Poké Ball Plus s hrou Pokémon GO na kompatibilných smartfónoch a chytajte Pokémonov z regiónu Kanto, pričom môžete mať pri sebe Pokémonov z hry Pokémon: Let's Go, Pikachu! Let's Go, Eevee!"

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 7
Lokalizácia: Angličtina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: