SWITCH Ultra Street Fighter 2 The Final Challenger

Kód: NSS725
€32,07 €26,73 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)

Bojová hra pre konzolu Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažite  znova dni slávy kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek!

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers zavedie hráčov tam, kde to všetko začalo. Vďaka novému ovládaniu, herným režimom, online hre a ovládaniu Lite pre nováčikov bude Street Fighter úplne novým zážitkom. Kým je Nintendo Switch v doku, ľahko odpojíte oba ovládače Joy-Con od konzoly a môžete si to s priateľmi rozdávať priamo z pohodlia vašej obývačky, alebo odložiť svoje spory a spojiť sily proti umelej inteligencii. Konzolu Nintendo Switch si môžete vziať kamkoľvek so sebou, takže si môžete zmerať sily v kaviarňach, na vlakových staniciach a pod. Jednoducho umiestnite konzolu na stojan a odovzdajte súperovi ovládač Joy-Con.

K základným 17 postavám, ktoré sa vracajú, aby vyrovnali podmienky v druhom turnaji World Warrior, pribudnú mocní bojovníci Violent Kent a Evil Ryu. Violent Kent je bojovník, ktorému pamäť vymazal sám M. Bison, a Evil Ryu je Ryu v inej podobe, ktorý podľahol temnote. Obe nové postavy sú ideálne pre tých, ktorí majú radi veľmi agresívny štýl hry. Po tom, čo si hráči vyberú svojho obľúbeného bojovníka, sa môžu tešiť na rôzne režimy:

V režime Arcade musí jeden hráč poraziť 12 bojovníkov, aby sa stal majstrom sveta.

Pripravte sa na intenzívne kooperatívne bitky, v ktorých môžu dvaja hráči vytvoriť vlastný tím a bojovať proti dvom ďalším hráčom v Buddy Battle s využitím nových útokov, komb a útokov z oboch strán.

Hrajte lokálny multiplayer proti priateľom alebo proti umelej inteligencii v režime Versus.

Spojte sa online a bojujte proti najlepším hráčom v bežných aj hodnotených zápasoch.

Zopakuj si staré zručnosti alebo sa nauč nové v režime tréningu pred samotným zápasom.

V úplne novom režime s názvom Way of the Hado si hráči môžu vyskúšať jedinečný pohľad z prvej osoby a zistiť, aké to je byť v úlohe Ryu. Pomocou pohybových prvkov môžu hráči odrážať súperov pomocou ikonických Shoryuken, Tatsumaki Senpukyaku a Ryuovej ohnivej kombinácie Shinku Hadoken.

Nováčikovia v sérii Street Fighter, ktorí sa chcú dostať na úroveň skúsených hráčov, si môžu vybrať medzi ovládaním Lite a Pro. Ovládanie Lite umožňuje hráčom vykonávať špeciálne pohyby alebo superkombinácie, a to buď dotykom obrazovky konzoly, alebo samotného tlačidla. Zatiaľ čo tradičná verzia Pro ponúka všetky klasické tlačidlá zakorenené vo svalovej pamäti hráčov. Hra samozrejme podporuje aj ovládač Nintendo Switch Pro Controller.

Nezáleží na skúsenostiach, všetci hráči môžu bojovať štýlovo. Pomocou editora farieb si môžu upraviť farebné vzory svojich obľúbených postáv a dodať im tak ideálny vzhľad. Vstúpte do nastavení vzhľadu a vyberte si medzi novými prvkami s vysokým rozlíšením pre moderný vzhľad alebo naopak klasickou grafikou Street Fighter II. Hráči môžu svoje obľúbené lokálne zápasy oživiť svojimi najlepšími kombináciami, aby sa mohli s opakovanou hrateľnosťou pochváliť všetkým okoloidúcim. Oddýchnite si od zápasov a navštívte galériu, ktorá obsahuje viac ako 1400 detailných ilustrácií z celej série Street Fighter, ktoré pochádzajú z knihy Street Fighter Artwork: Supremacy.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
Žáner: Bojová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: