SWITCH WarioWare: Get It Together!

Kód: NSS780
€39,75 €33,13 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikroherné šialenstvo prichádza na Nintendo Switch!

Wario opäť skúša svoje videoherné šťastie, ale tentoraz do toho dáva naozaj všetko - doslova! Pomôžte Wariovi a jeho kamarátom nájsť cestu zo sveta mikrohier tým, že uspejete vo viac ako 200 bláznivých hrách v hre WarioWare: Get It Together! pre Nintendo Switch.

Nechajte seba alebo svojich priateľov bleskovo zvládnuť viac ako 200 rýchlych a nepredvídateľných mikrohier, ktoré sú navyše šialene zábavné. Vo chvíli, keď jeho súčasný, tak trochu uponáhľaný biznis celkom nevychádza, musí Wario použiť svoj tradičný štýl (a čuch), aby všetko napravil. Ako? No predsa hraním množstva mikrohier! Či už zostavujete robota, alebo vytrhávate chĺpky z podpazušia sochy, WarioWare: Get It Together! je zábavné a kooperatívne dobrodružstvo plné mikrohier.

Na vás a vašich priateľov čaká množstvo mikro hier

Pomôžte neslávne známemu hernému dizajnérovi Wariovi po tom, čo bol sám vtiahnutý do svojho najnovšieho výtvoru v režime Story. Hrajte sami alebo s kamarátom v kooperácii pre dvoch, ktorá bude mať v sérii premiéru! Spoločnú hru si môžete vyskúšať buď na jednej konzole, alebo prostredníctvom lokálneho bezdrôtového pripojenia.

Vôbec po prvýkrát môžete Waria ovládať spolu s jeho priateľmi v ich vlastných chaotických hrách. Využívajte ich vyslovene hlúpe schopnosti a porážajte jednotlivé mikrohry. V tejto hre vedie miešanie a kombinovanie jednotlivých postáv k tej najlepšej zábave!

WarioWare: Get It Together!!! vyjde na Nintendo Switch 10. septembra

Aby ste si mohli zahrať WarioWare: Get It Together!!! na konzole Nintendo Switch, musíte ku konzole pripojiť ovládače Joy-Con (predávajú sa samostatne). V takom prípade musia mať hráči aj zariadenie na nabíjanie ovládačov Joy-Con, napríklad nabíjaciu rukoväť Joy-Con.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 7
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Akční adventura

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: