SWITCH Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Kód: NSS827
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popisXenoblade Chronicles: Definitive Edition je RPG hra s otvoreným svetom od spoločnosti Monolith Soft, ktorá prvýkrát vyšla na konzole Nintendo Wii v roku 2012. O tri roky neskôr sa titul dostal na konzolu Nintendo 3DS a teraz sa predstaví hráčom na Nintendo Switch. Definitívna verzia ponúkne vylepšený vizuál, plynulejšiu hrateľnosť, remastrovaný soundtrack a ďalšie vylepšenia. Na ultimátnu verziu Shulkovho epického dobrodružstva sa môžu tešiť úplne noví hráči aj tí, ktorí už s titulom majú skúsenosti.

Xenoblade Chronicles je úplne prvá hra z celej série Xenoblade Chronicles, hráč sa ocitne v otvorenom svete rozdelenom na zóny, kde plní hlavné a vedľajšie úlohy. Kľúčovým aspektom vášho putovania sú súboje s nepriateľmi v reálnom čase, počas ktorých sa dokonca objavujú tajomné záblesky budúcnosti.

Hra sa odohráva na pozadí zamrznutých tiel dvoch bojujúcich titánov, Bionisa a Michonisa. Tieto dve znepriatelené strany si navzájom nič nedarujú, kľúčom k získaniu rozhodujúcej výhody nad osudom celej bitky je meč Monado. Prevezmete úlohu Shulka, ktorý zistí, že má schopnosť ovládať tento meč. Spolu so svojím verným priateľom Reynom sa vydáte na dlhú cestu za pomstou.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition bude k dispozícii od 29. mája exkluzívne na konzole Nintendo Switch. V ten istý deň vyjde aj Xenoblade Chronicles: Definitive Edition - Collector's Set, ktorý obsahuje 250-stranový artbook, steelbook, vinyl s hudbou z hry a exkluzívny plagát.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: RPG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: