Tales from the Borderlands (PC) Steam Key CIS
Kód: 10000002843005Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000002843005 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Telltale Games |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.3 Ghz Intel |
| Grafika (minimálna): | 512 MB NVidia or ATI graphics card |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 3 GB available space |
| Systém (minimálny): | Lion (10.7.X) |
| Iné (minimálne): | Not recommended for Intel integrated graphics or Mac Minis or early-generation MacBook |
| Procesor (odporúčaný): | Core 2 Duo E4600 2.4GHz |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GT 130 |
| Pamäť (odporúčané): | 3 GB |
| Miesto na disku (odporúčané): | 3 GB |
| Systém (odporúčané): | Windows XP Service Pack 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
