Team Sonic Racing (PC) Steam Key
Kód: 10000176438001Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000176438001 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | SEGA |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3 4130T (2.9GHz) / AMD FX 6300 (3.5 GHz) |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon HD 7870 (2GB) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 32 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 64 Bit or newer |
| Iné (minimálne): | directx: Version 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel i5 – 8600K (3.6 GHz) / AMD Ryzen 5 1600X (3.6 GHz) |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GeForce GTX 970 (4GB) / AMD Radeon RX 570 (4GB) |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 32 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 64 Bit or newer |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
