The 7th Guest VR (PC) Steam Key
Kód: 10000504813002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000504813002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Vertigo Games |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | i7-9700K / Ryzen 7 3700 equivalent or greater |
| Grafika (minimálna): | RTX 2070 / RX 5700 XT equivalent or greater |
| Pamäť (minimálna): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 30 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 - 64 bit |
| Iné (minimálne): | Requires a 64-bit processor and operating system |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
