The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Upgrade DLC (XSX/S) Xbox Live Key
Kód: 10000277169017Podrobný popis
Warning! Works only in regions supported by Xbox Live. Full list HERE.
This game can be played only on Xbox Series X/S. This version DOES NOT include backwards compatibility
The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Upgrade is a set of the 2016 Skyrim Special Edition features and hundreds of mods from the new Creation Club content. It is the most extensive edition of Skyrim ever, where you will find everything you desire for the upcoming long hours of exciting gameplay. Get ready for new game modes, even more quests, new bosses, complex spells, and promising challenges in your epic gameplay time. Plus, there's something for next-gen console users - faster loading and improved graphics for an even more realistic adventure experience! Skyrim Anniversary Edition is enormous content for players who already own the Skyrim Special Edition.
Rich The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition content
This pack contains three Skyrim DLCs - Dragonborn, Hearthfire, and Dawnguard. And a whole lot of new content from Creation Club! Use a wide selection of upgrades and personalize your gameplay in the legendary Skyrim right away.
Among the new additions and accessories, you will also find powerful armor. Plus new weapons and extraordinary creatures like Bone Wolf and Dwarven Armored Mudcrab! And what all fans of role-playing games love the most - even more quests, rewards, and development paths! Join the celebration of the 10th anniversary of Skyrim and make the most of this legendary gameplay! Enjoy extra hours of epic adventure in a brand-new and improved Skyrim Anniversary Edition style - made for your satisfaction.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 6789235705372 |
| Digitální platforma: | Xbox Live |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Bethesda Softworks |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GTX 470 1GB /AMD HD 7870 2GB |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 12 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7/8.1/10 (64-bit Version) |
| Procesor (odporúčaný): | Intel i5-2400/AMD FX-8320 |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GTX 780 3GB /AMD R9 290 4GB |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 12 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7/8.1/10 (64-bit Version) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
