XONE Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Lim. Ed.

Kód: USX307287
€8,73 €7,28 bez DPH
Skladom (do 72h)
Akčná kooperatívna FPS hra pre Xbox One a Series X|S

Detailné informácie

Podrobný popis

Opis produktu

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction je taktická kooperatívna hra z pohľadu prvej osoby pre jedného až troch hráčov. Zostavte svoj elitný tím operátorov Rainbow Six a podniknite výpravy do nepredvídateľných zakázaných zón, aby ste odhalili záhady, ktoré sa skrývajú za smrtiacou a neustále sa vyvíjajúcou mimozemskou hrozbou Archænov. Znalosti, spolupráca a taktika sú vašimi najlepšími zbraňami.

Obsah

POZRITE SI OPERÁTOROV ELITE RAINBOW SIX V SPOLOČNEJ ALEBO SOLO HRE.

Vyber si z 18 operátorov Rainbow Six, ktorí sa najlepšie hodia na prežitie výprav. Každý operátor má špecifický súbor zbraní, pomôcok a schopností, ktoré sa musí naučiť a ovládať. S každou dokončenou misiou sa váš operátor dostane na vyššiu úroveň, zvýši si štatistiky a získa prístup k novým možnostiam vybavenia a skvelým bojovým výhodám.

RISKUJTE VŠETKO V NEVYHNUTNÝCH IZOLOVANÝCH ZÓNACH

V štyroch regiónoch USA sa nachádza 12 jedinečne navrhnutých máp, ktoré obsahujú procedurálne generované výzvy, nepriateľov, zamorenie a zvyšujúcu sa obtiažnosť, vďaka čomu sú nebezpečenstvá nepredvídateľné a neustále sa vyvíjajú. Čím ďalej sa dostanete od jedného vzdušného priechodu k ďalšiemu, tým bohatšie budú odmeny, ale vy a váš tím budete čeliť väčším rizikám. Tí, ktorým sa nepodarí dosiahnuť extrakčný bod, dočasne stratia svojho operátora pre budúce misie. Jediný spôsob, ako získať svojho operátora späť zo statusu MIA, je vykonať záchrannú misiu v niektorej z podmôstok skôr, než ho parazit úplne ovládne.

BOJUJTE PROTI SMRTEĽNEJ A VYVÁŽENEJ HROZBE MIA

Parazit Chiméra vrátane jej vyvíjajúcich sa foriem Archæn sú vysoko smrtiace vnímavé organizmy.

Spoznajte každý z 10 parazitických archetypov, od zákerného Spikera cez nepolapiteľného Tormentora až po vyvolávajúceho Apexa. Prežite Rozpínavosť, prúd sebavedomého parazitického tkaniva, ktoré sa šíri v ohraničenej zóne, mení okolitý ekosystém a v konečnom dôsledku dáva Archénom výhodu v ich prostredí.

Opis limitovanej edície

Verzia hry Limited edition obsahuje:

PLNÚ HRU

Kópia plnej verzie hry Rainbow Six Extraction

BUDDY PASS*

Použi Buddy Pass a pozvi dvoch svojich priateľov, a aj keď hru nevlastníš, môžeš s nimi hrať kooperatívne online počas 14 dní.

DIGITÁLNY OBSAH**

Balíček Obscura obsahuje univerzálny vzhľad zbrane - Cephal Black a Cerulean - a obsahuje aj dva prívesky - Redacted a Anagram

.

 

VÝHODY KRÍZOVKY

Hra bude v deň vydania podporovať krížové hranie a krížové ukladanie na celej rodine platforiem. Stretnite sa s hrami Tom Clancy's Rainbow Six Siege aj Tom Clancy's Rainbow Six Ectraction, aby ste plne odomkli všetkých 18 operátorov v hre Tom Clancy's Rainbow Six Siege, a hráči získajú elitné kozmetické balíčky Untitled Front pre obe hry***.

Predobjednávková ponuka

Predobjednávkou získate prístup k balíku Orbital Decay. Obsahuje uniformu Orion, použiteľnú výlučne na Finna alebo Liona, univerzálny vzhľad zbrane Vaporized, ako aj prívesok Crashlander.

*Každá kópia hry vám umožňuje pozvať 2 priateľov, aby sa pripojili k vašim online zápasom a hrali vo vašom družstve počas 14 dní. Ponuka a termíny sa môžu zmeniť. Platia obmedzenia vrátane obmedzení dostupnosti, technických a obsahových obmedzení. Obsah Buddy Pass sa môže zmeniť. Neplatné, ak je to zakázané. Viac informácií nájdete tu:https://ubi.li/BuddyPass

**Obsah a dátumy vydania sa ešte môžu zmeniť. Niektorý obsah nemusí byť v čase vydania k dispozícii. Obsah môže byť k dispozícii na zakúpenie alebo ako darček(y) samostatne podľa uváženia spoločnosti Ubisoft. Systémové požiadavky sú vo vývoji. Pred kúpou a po vydaní hry si pred predobjednávkou skontrolujte systémové požiadavky a podrobnosti/obmedzenia produktu.

***Vyžaduje hranie oboch hier na rovnakom účte Ubisoft. Obmedzená ponuka, ktorá sa môže časom zmeniť. Nie je možné vymeniť za hotovosť. Platné podmienky a obmedzenia. Navštívte FAQ:https://ubi.li/Cross-ownership pre úplné informácie

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.1 kg
Digitální platforma: bez online platformy
Platforma: Xbox ONE
Typ distribúcie: krabicová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: