XONE Tom Clancy's The Division (Greatest Hits)

Kód: USX307303
Akcia
Značka: UBISOFT
€4,19 €3,49 bez DPH
Skladom (do 24h) (3 ks)
Týmová TPS hra pre XONE

Detailné informácie

Podrobný popis

Kde končí svet, my povstaneme

New York zasiahla ničivá pandémia. Základné služby sa jedna po druhej rúcajú. Všade vládne chaos. Spoločnosť sa v priebehu niekoľkých dní bez jedla a vody rozpadá. Vláda aktivuje prísne tajnú jednotku sebestačných agentov známu ako Divízia. Títo agenti, ktorí žijú zdanlivo obyčajným životom medzi nami, sú schopní operovať nezávisle od velenia, keď všetko ostatné zlyhá. Počas boja za zachovanie civilizácie budú agenti čeliť sprisahaniu gargantuovských rozmerov. Najväčšou hrozbou nebude vírus vypestovaný v laboratóriu, ale tí, ktorí stoja za jeho vytvorením. Keď sa svet okolo vás rozpadne, vaša misia sa začína...

Jeho prvky

Total Collapse - Žijeme v krehkom a zložitom svete. Každý deň sa spoliehame na zložitú sieť vzájomne prepojených systémov. Keď jeden z nich zlyhá, zlyhajú aj ostatné, čím vzniká smrtiaci dominový efekt schopný ochromiť celú spoločnosť v priebehu niekoľkých dní. V hre The Division od Toma Clancyho sa ponoríte do desivo chaotického New Yorku, v ktorom zlyhali všetky štruktúry. Vašou úlohou ako člena Divízie je spoločnými silami obnoviť poriadok a získať späť kontrolu nad mestom.

Nový pohľad na Clancyho sériu - Vitajte v online RPG hre zasadenej do prostredia otvoreného sveta, kde bude kľúčom k prežitiu prieskum a vývoj postavy. V horúcom boji budete musieť využiť svoje schopnosti, zbrane a dôvtip. Hrajte v otvorenom a dynamickom svete, ktorý v sebe spája klasické prvky Tom Clancy™: autentickosť, taktické rozhodovanie, RPG akciu, obchod a ďalšie.

Sociálny aspekt - Spojte sily s priateľmi v kooperácii, z ktorej môžete kedykoľvek plynule vyskočiť. Pomocou kombinácie svojich schopností hľadajte zdroje nákazy a vysporiadajte sa s akoukoľvek hrozbou... Dokonca aj s obyvateľmi mesta. Hra plynule kombinuje PVP bitky, obchodovanie medzi hráčmi a neustále vás konfrontuje s napínavými situáciami, v ktorých nebezpečenstvo prichádza zo všetkých strán.

Iba na next-gen - Hru poháňa úplne nové grafické jadro s názvom Snowdrop, vyvinuté špeciálne pre konzoly novej generácie. Vďaka tomu sa hra Tom Clancy's The Division dostáva na úplne novú úroveň hernej dokonalosti. Engine Snowdrop naplno využíva výkon next-gen. Vďaka technológiám, ako je dynamické globálne osvetlenie, procedurálne poškodenie objektov a neuveriteľné množstvo detailov, vás vizuálna stránka hry priklincuje k zemi.

Vybavte sa a zažite vlastné dobrodružstvo - V rámci The Division máte prístup k prvotriednym technológiám, a to ako bežne používaným, tak aj tým, ktoré sú zatiaľ v tajných laboratóriách vo fáze prototypov. Zbierajte padlých nepriateľov a vytvárajte nové a lepšie zbrane. Prispôsobte si svoj núdzový batoh - jediný zdroj zásob agenta v prípade kolapsu - a zostaňte v spojení s ostatnými agentmi prostredníctvom inteligentných hodiniek. Upravte si svojho agenta prostredníctvom tisícov zbraní, kombinácií schopností, vybavenia a ďalších možností. Cesta, ktorou sa vydáš, buď zachráni mesto, alebo prinesie jeho definitívny pád.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: