FSP E-ATX Workstation U500-B Black
Kód: POC0000260Podrobný popis
*Unikátní držák grafických karet s dvojitou funkcí *Držák chladiče 480 mm *Vybaven 120mm 5x PWM ventilátory *Zadní ventilátor má digitální displej s ukazatelem otáček ventilátoru *Podporuje grafické karty až do 420 mm *Bleskově rychlý typ CModel: ,FSP U500-B
Typy podporovaných základních desek: ,EEB, CEB, E-ATX,ATX, M-ATX, Mini-ITX
Barva: ,Černá
ARGB podsvícení: ,ne
Rozměry (HxŠxV): ,451x258x568 ,mm
Maximální velikost chladiče CPU: ,180 ,mm
Maximální délka VGA karty: ,420 mm s držákem GPU
Počet rozšiřujících slotů: ,9 *4x ,3,5“ HDD *6x 2,5“ HDD
Chladící systém: , *Maximální počet ventilátorů: přední 4x 120 mm/3x 140 mm, vrchní 3x 120 mm/3x 140 mm, spodní 3x 120 mm, zadní 1x 120 mm/1x 140 mm *Počet předinstalovaných ventilátorů: 4x 120 mm PWM, 1x 120 mm PWM
Kompatibilita radiatorů: , *Přední: 420/480 mm *Vrchní: ,360 mm
Přední vstupy/výstupy: , *2x USB 3.2 Gen1x1 , *1x ,USB Typ C
Hmotnost: ,10,6 kg
Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: ,https://www.fsplifestyle.com/en/product/U500.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrine |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4711498480859 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Big Tower |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ne |
| Šírka skrine (mm): | 258 |
| Výška skrine (mm): | 568 |
| Formát MB: | EEB/CEB/E-ATX/ATX/mATX/mini-ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 451 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 4 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 4x120mm / 3x140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120-140mm |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 480 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x480 |
| Značka a model: | FSP U500-B |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 420 |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 5 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 6 |
| Spodné ventilátory (celkom): | 3x120mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
