FSP S380-BA/Micro ATX/Transpar./Čierna
Kód: POC0000242Podrobný popis
FSP S380-BA * 3D zakřivený boční panel - 0,7 mm SPCC * chladič až 360 mm * grafická karta až 445 mm
Typ: M-ATX Mid Tower
Podporuje základní desky: Micro ATX, Mini-ITX
Pole pro disková úložiště: * 2+1 2,5'' SSD * 2 3,5'' HDD
Počet rozšiřujících slotů: 5
Externí porty: * 2x USB 3.0 * 1x USB typ-C 3.2 * 2x 3,5mm jack
Podpora pro přídavné chlazení
Ventilátory a vodní chladič: až 9x 120mm * boční: 2x 120mm/140mm nebo 280mm * horní: 3x 120mm/2x 140mm nebo 360mm * zadní: 1x 120mm * spodní: 3x 120mm/2x 140mm
Předinstalované ventilátory: * boční: 2x 120mm reverzní ARGB * zadní: 1x 120mm PWM ARGB
Maximální výška chladiče CPU: 160mm
Délka VGA karty: 445mm
Velikost zdroje napájení: 240mm ATX
Barva: černá
Rozměry: 368x285x460mm
Hmotnost: 6,4kg
Záruka: 2 roky
Více informací naleznete na stránkách výrobce: https://www.fsplifestyle.com/en/product/S380.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrine |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711498480415 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 285 |
| Výška skrine (mm): | 368 |
| Formát MB: | Micro ATX |
| Hĺbka skrine (mm): | 460 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 9 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | FSP S380-BA |
| Farba: | Černá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
