iPega 9156 2.4GHz Bluetooth Gamepad Fortnite Android/iOS/PS3/PC/Android TV/N-Switch
Kód: PG-9156Podrobný popis
Herný ovládač iPega Vám poskytne nové možnosti ovládania hier vďaka pripojeniu Bluetooth alebo 2.4G bezdrôtovému pripojeniu k PC. Ovládač tak môžete využiť pre hranie sa na smartfóne, tablete, PC či notebooku. Unikátny teleskopický (výsuvný) držiak na smartfón a použité kvalitné materiály Vám poskytujú dokonalú kompatibilitu a prémiový pocit v rukách.
Upozornenie: iPega nepodporuje telefóny s procesorom Mediatek.
O produkte
- Gamepad iPega podporuje hranie hier na mobilných zariadeniach so systémom Android aj iOS (podpora MFI - bez nutnosti čokoľvek nastavovať).
- Bezdrôtový USB prijímač navyše podporuje aj hranie sa na PC či notebooku so systémom Windows 7/8/10 bez potreby zabudovaného Bluetooth či dodatočných ovládačov.
- V režime myšky môžu byť použité tlačidlá multimédií "volume +/-, last/next, play/pause".
- Teleskopický stojan pre telefón sa dá nastaviť pre smartfóny až do šírky 85 mm čo zaručuje dokonalú kompatibilitu s väčšinou zariadení na trhu.
- Tento ergonomický dizajn skvele padne do každých rúk, perfektne sa drží a je pohodlný aj na niekoľko hodinové hranie sa.
Technická špecifikácia
| Systémová podpora: | Android / iOS 13 a vyšší / Windows |
| Pripojenie: | Bluetooth 4.0 + 2.4G bezdrôtové pripojenie |
| Výdrž batérie: | do 15 hodín |
| Pohotovostná doba: | 40 dní |
| Kapacita batérie: | 380 mAh |
| Dosah ovládača: | do 8 metrov |
| Pracovné napätie: | DC 3.7V @ <20mA |
| Nabíjacie napätie: | DC 5V @ 500mA |
Obsah predajného balenia:
- Gamepad iPega
- USB prijímač
- MicroUSB kábel
- dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gamepady |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 6987246391564 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
