Joy-Con Pair Neon Red/Neon Blue

Kód: NSP080
€69,34 €57,78 bez DPH
Skladom (do 72h)
Ľavý a pravý Joy-Con v neónovo červenej a modrej farbe

Detailné informácie

Podrobný popisNový rozmer ovládania

Všestranné ovládače Joy-Con ponúknu množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony môžete používať každý v jednej ruke alebo spoločne ako jeden herný ovládač pomocou úchytu Joy-Con. Možno ich tiež pripojiť ku konzole v ručnom režime alebo zdieľať s priateľom a užiť si zábavu pre dvoch hráčov v podporovaných tituloch. Každý Joy-Con má vlastnú kompletnú sadu tlačidiel, a preto ho možno používať ako samostatný ovládač, pričom je vybavený aj akcelerometrom a gyroskopickým pohybovým senzorom, ktoré umožňujú nezávislé ovládanie pohybu vpravo a vľavo.

Ľavý Joy-Con obsahuje aj tlačidlo Capture, ktoré hráčom umožňuje jedným kliknutím okamžite robiť snímky obrazovky z hrania a zdieľať ich s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pravý Joy-Con zase obsahuje bod NFC na interakciu s figúrkami amiibo, ako aj infračervenú pohybovú kameru schopnú zisťovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov v hrách špeciálne navrhnutých pre tieto funkcie. Táto funkcia dokáže napríklad určiť, ako ďaleko je hráčova ruka a aký tvar tvorí.

Joy-Cony tiež predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá umožní hráčom zažiť oveľa realistickejšiu vibračnú odozvu než kedykoľvek predtým v kompatibilných hrách. Tento efekt je taký detailný, že hráči môžu napríklad cítiť vibrácie jednotlivých kociek ľadu v pohári, ktoré bude Joy-Con simulovať. Vďaka funkcii HD rumble budú môcť hráči zažiť novú úroveň realizmu nedosiahnuteľnú len zrakom a sluchom!

K jednej konzole Nintendo Switch možno bezdrôtovo pripojiť až osem ovládačov prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Môže ísť o ľubovoľnú kombináciu Joy-Conov a iných ovládačov, ako je napríklad Nintendo Switch Pro Controller.

Ovládače Joy-Con vydržia na jedno nabitie až 20 hodín a dobíjajú sa opätovným pripojením ku konzole Nintendo Switch alebo pripojením k príslušenstvu Nintendo Switch Charging Grip.

Dodatočné parametre

Kategória: Gamepady
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: