LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight - Deluxe Edition (XSX/S) Xbox Live Key
Kód: 10000513752020Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000513752020 |
| Digitální platforma: | Xbox Live |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | WB Games |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-9600K or AMD Ryzen 5 3600 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce RTX 2070, 8 GB or AMD Radeon RX 5700 XT, 8 GB or INTEL Arc A770, 16GB |
| Pamäť (minimálna): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 50 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 11 |
| Iné (minimálne): | SSD (Required) |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7-12700K or AMD Ryzen 7 7700X |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce RTX 3080, 10 GB or AMD Radeon RX 6800 XT, 16 GB |
| Pamäť (odporúčané): | 32 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 50 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 11 |
| Other (recommended): | SSD (Required) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
