Overcooked! 2 - Surf 'n' Turf DLC (PC) Steam Key
Kód: 10000171830004Podrobný popis
This content requires the base game Overcooked! 2 in order to play.
Get your sunglasses on, gather your chef squad and fire up the barbecue…
It's time to go to the Beach!
You’ll be having a whale of a time as you cook up kebab skewers and smoothies with our new friends the ever so exotic parrot chef and the fiery island chef.
Go head-to-head in two scorching versus levels or combat the hungry masses as a team in one of the 12 new succulent story levels, using your trusty water pistol to clean dishes for maximum cooperation or against each other for maximum chaos…
Whatever floats your boat!
Release Date: 2018-10-03
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 2713200669264 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel i3-2100 / AMD A8-5600K |
| Grafika (minimálna): | GeForce 450GTS |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 3 GB available space |
| Systém (minimálny): | Mint 18 / Ubuntu 16.04.01 |
| Iné (minimálne): | soundCard: DirectX Compatible Sound Card |
| Procesor (odporúčaný): | 3.1 GHz Intel Core i5 |
| Grafika (odporúčané): | AMD Radeon Pro 560 / Nvidia GeForce GTX 780m |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 3 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Mint 18 / Ubuntu 16.04.01 |
| Other (recommended): | soundCard: DirectX Compatible Sound Card |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
