Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Plus Edition (PC) Steam Key ROW
Kód: 10000169639011Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000169639011 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Koch Media |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Celeron 1037U @ 1.80GHz |
| Grafika (minimálna): | Intel HD Graphics 3000 |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 30 GB available space |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 14.04 LTS 64-bit or newer |
| Iné (minimálne): | soundCard: DirectX Compatible Sound Card |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz |
| Grafika (odporúčané): | ATI Radeon HD 5770 or NVIDIA GeForce GTX 960M |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 30 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 14.04 LTS 64-bit or newer |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
