PC EXPERIENCE 112

Kód: UAPC148
€2,40 €2 bez DPH
Skladom (do 72h)
Adventúra, hra pre PC

Detailné informácie

Podrobný popis

Experience112 je originálna adventúra, v ktorej hráč musí pomôcť dievčaťu menom Lea Nichols z podivného väzenia. Problém je v tom, že hráč nemá nad dievčaťom priamu kontrolu, a preto sa musí postarať o to, aby z jej cesty postupne a v správnom momente zmizli prekážky všetkého druhu, ktoré by ju mohli pripraviť o život. Lea navyše nepôsobí ako tupý stroj. Rôzne situácie v nej môžu vyvolať pocit strachu, šoku alebo strachu, čo má samozrejme veľký vplyv na jej reakcie.

Hráč bude sledovať konanie dievčaťa prostredníctvom systému kamier, pričom k dispozícii sú aj možnosti odpočúvania alebo termálneho a nočného videnia. Hráč bude na diaľku ovládať rôzne zariadenia a vybavenie, nabúra sa do bezpečnostných systémov, aby dievčaťu otvoril dvere, a k dispozícii bude aj diaľkové ovládanie vozidiel

Ak sa hráčovi podarí a zabezpečí, aby bol útek dievčaťa z väzenia bezpečný a čo najmenej nervózny, dievča mu začne čoraz viac dôverovať. V opačnom prípade bude jej dôvera k hráčovi klesať, čo bude mať opäť negatívny vplyv na jej reakcie, a tým sa zníži šanca na jej útek z veľmi zvláštneho väzenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.1 kg
Digitální platforma: bez online platformy
PEGI: 16
Platforma: PC
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Adventura

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: