Razer BlackWidow V4 75%, black, vystavený, záruka 21 mesiacov
Kód: RZ03-05000100-R3M1Podrobný popis
Buďte výnimoční!
Herná klávesnica pre všetkých nadšencov virtuálneho sveta, ktorí chcú okúzliť svojich spoluhráčov. Super rýchla reakcia a kvalitná konštrukcia, to sú jedny z množstva predností, ktoré klávesnica poskytuje. Navyše spolu s podsvietenými klávesami bude cool doplnkom vašej hernej zostavy. Menšie rozmery poskytnú viac priestoru na vaše ťahy myšou. Či už používate Klávesnicu Razer BlackWidow V4 75 % BLACK pri hraní hier alebo pri písaní, mechanické klávesy budú pastvou pre vaše prsty vďaka ich vysokému aktivačnému bodu.

Pre tých, ktorí túžia po väčšom prispôsobení!
Ulahoďte svojim potrebám s Razer BlackWidow V4 75% s kompaktnou mechanickou klávesnicou poháňanou Razer Chroma RGB. Od inštalácie nových spínačov až po vytváranie jedinečných svetelných efektov, prispôsobte si klávesnicu podľa svojich predstáv. Teraz máte možnosť prispôsobiť si klávesnicu zmenou prepínačov bez toho, aby ste museli klávesnicu rozoberať alebo odpájať.Razer oranžové hmatové mechanické spínače GEN 3
Predinštalované pre hmatové, tiché stláčanie kláves. Dotykové mechanické spínače Razer Orange sa vyznačujú tichším ovládaním a zároveň poskytujú uspokojivý hmatový náraz pri každom stlačení klávesu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí chcú dotyk bez klikania. Z výroby mazané GPL 205g0.
HOT-SWAP technológia
Prispôsobte si vzhľad klávesnice počas prevádzky vďaka technológii Hot-swap. Klávesnica je kompatibilná s 3 alebo 5-pinovými spínačmi.Neskutočná odolnosť
Mechanické spínače Razer sú plne navrhnuté a skonštruované spoločnosťou Razer, aby odolali nástrahám súťažného hrania. Sú navrhnuté tak, aby vydržali až 100 miliónov stlačení, čo je dvojnásobok priemyselného štandardu. 3-kolíkové konektory na mechanických spínačoch Razer, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s väčšinou klávesníc vymeniteľných za chodu, umožňujú nekonečné možnosti vlastných zostavení.Kompaktné 75 % rozloženie s vrchným hliníkovým puzdrom
Zjednodušené rozloženie klávesnice stále obsahuje funkčný riadok a klávesy so šípkami na pokrytie základných príkazov, zatiaľ čo jej hliníkový horný kryt zaisťuje pevnú, no kompaktnú konštrukciu.Zážitok z písania s uspokojivou akustikou
Vďaka doštičke FR4 namontovanej na tesnení, vylepšenej doske plošných spojov, namazaným stabilizátorom a dvom vrstvám peny tlmiacej zvuk si vychutnáte ľahké, vyvážené stlačenia klávesov, ktoré znejú naplno a uspokojujúco.
Dvojstranné podsvietenie s osvetlením na kľúč
Synchronizujte RGB podsvietenie klávesnice so svojou bojovou stanicou a vychutnajte si väčšie ponorenie do stoviek integrovaných hier.Multifunkčný valec a médiové klávesy
Pozastavte, prehrajte, preskočte a vylaďte všetko od jasu po hlasitosť - maximálne pohodlie pri zábave.Magnetická plyšová opierka zápästia
Mäkká, polstrovaná opierka zápästia klávesnice poskytuje dlhotrvajúci komfort, ktorý vám umožní prekonať tie najintenzívnejšie herné maratóny.
| Typ prepínača: | Mechanické spínače Razer |
| Palubná pamäť: | Hybridný palubný úložný priestor |
| Opierka zápästia: | Áno, magnetická plyšová koženka |
| Mediálne klávesy: | Vyhradený mediálny valec 2 špeciálne tlačidlá pre médiá |
| Podsvietenie: | Razer Chroma RGB |
| Konektivita: | Odnímateľný kábel typu C |
| Lokalizácia klávesnice: | US/EN |
| Klávesnice: | Doubleshot ABS kľúčenky |
| Dostupné farby: | Čierna Biela |
| Rozmery: | 75% s funkčnými riadkami a šípkami 321,0 x 38,0 x 155,0 mm (Š x V x D) |
| Hmotnosť: | 950 g |
| Ostatné: | Vrchné puzdro z hliníkovej peny Pena na tlmenie zvuku PCB a puzdra DPS vylepšená nevodivou páskou Mazané stabilizátory Dvojstranné podsvietené bočné pásiky Dotazovacia frekvencia až 8 000Hz N-key rollover a Anti-ghosting |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 730 dní |
| Hmotnosť: | 1.55 kg |
| EAN: | 193302476287737 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
