SEAGATE HDD 1200GB EXOS 10E2400, 2.5", SAS, 512n, 10000 RPM, Cache 128MB
Kód: ST1200MM0009Podrobný popis
Seagate Exos 10E2400 1,2 TB
Podnikové pevné disky Seagate Exos 10E2400 sú najrýchlejšie 10K RPM disky v odbore s kapacitou až 2,4 TB v 2,5-palcovom prevedení a sú určené pre tradičné dátové centrá, kde je spotreba energie a integrita dát prvoradá.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SAS |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 1,2 TB |
| Pamäť Cache | 128MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 250 MB/s |
| Operačná teplota | 5°C - 55°C |
| Spotreba energie pri zaťažení/ v režime pokoj | 6,9/3,7 W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 7636490073366 |
| Použití disku: | Pro Servery |
| Formát: | 2.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 1200 |
| Rozhranie: | externí RJ45 (Ethernet) |
| Otáčky HDD: | 10000 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 128 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
