SEAGATE HDD 16TB EXOS X18, 3.5", SATAIII, 7200 RPM, Cache 256MB
Kód: ST16000NM000JPodrobný popis
Seagate Exos X18 16TB
Seagate vyrába pevné disky, ktoré sa konkrétne zaoberajú dopytom po cloudovej škálovateľnosti. Firemné pevné disky Exos X18 triedy Seagate X sú pevné disky s najvyššou kapacitou v ponuke

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 16 TB |
| Pamäť Cache | 256MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 270 MB/s |
| Operačná teplota | 5°C - 60°C |
| Spotreba energie pri záťaži/ V pokoji | 9,4/5,1W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 8719706020534 |
| Použití disku: | Pro Servery |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 16000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
