SWITCH 51 Worldwide Games + Darček Pop IT

Kód: NSS004
€32,07 €26,73 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)

Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Objav a zahraj si 51 stolových a doskových hier z celého sveta len na Nintendo Switch!

Zažite 51 tradičných stolových a doskových hier na konzole Nintendo Switch v jednom obrovskom balíku Clubhouse Games™: 51 Worldwide Classics. V tejto rozmanitej kolekcii nájdete hry všetkých druhov z celého sveta, od všeobecne obľúbených, ako je šach, až po globálne hity, ako je Mankala, ktoré sú ľudstvu známe už stovky rokov.

Vychutnajte si známe hry a objavte úplne nové kúsky, ktoré ste doteraz nepoznali, v tejto kolekcii 51 stolových a spoločenských hier. Clubhouse Games™: 51 svetových klasík obsahuje hry rôznych žánrov. Každá z nich je predstavená v ohromujúcich detailoch.

Strategickí hráči sa budú cítiť ako doma pri hraní hier Štyri v rade alebo Renegát, zatiaľ čo tí, ktorí dávajú prednosť rýchlym reflexom, si užijú hry Slot Cars a Toy Boxing.

S mnohými typmi hier (stolové, spoločenské, kartové, športové a ďalšie) je Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics eklektickou zbierkou hier pre konzolu Nintendo Switch.

Vychutnajte si 51 najrôznejších hier z celého sveta v pohodlí svojej konzoly Nintendo Switch

Hrajte svoje obľúbené hry a objavte úplne nové hry

Hrajte sami alebo až so štyrmi priateľmi lokálne* a online**

Kompletný zoznam hier (v angličtine) je k dispozícii pod týmto odkazom

*Dodatočný softvér bude k dispozícii, aby sa hráči mohli pripojiť k miestnemu multiplayeru s niekým, kto používa plnú verziu hry. Plná verzia a dodatočný softvér sa budú predávať samostatne.

**Na online funkčnosť je potrebné členstvo v službe Nintendo Switch Online (predáva sa samostatne), účet Nintendo a internetové pripojenie. Nebude k dispozícii vo všetkých krajinách. Podmienky nájdete na http://www.mojenintendo.cz/switch/index.php?page=online

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Spoločenská

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: