SWITCH Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

Kód: NSS022
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Povolajte svojich vojakov! Advance Wars prichádza na Nintendo Switch ako súčasť kolekcie Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp!

Povedz armáde v strategických ťahových bitkách ako taktický poradca oranžovej hviezdnej armády. Tvoje bojové skúsenosti sú potrebné na celom bojisku - na súši, na mori aj vo vzduchu. Porazte nepriateľské sily a obsadte celé mestá a základne, aby ste zabezpečili mier. Dávajte pozor na postupne sa meniaci terén a počasie a veďte svoje jednotky k víťazstvu na viacerých mapách. Tento remake obsahuje dve kampane, ktoré opisujú udalosti z hier Advance Wars a Advance Wars 2: Black Hole Rising!

Schopní veliaci dôstojníci vám budú pomáhať priamo v boji

Andy, Max, Sami a ďalší veliaci dôstojníci vám pomôžu brániť vašu krajinu. Každý z nich bude mať svoje vlastné špeciálne schopnosti. Andy bude opravovať jednotky, s pomocou Samiho budú vaše jednotky silnejšie. Ale pozor, aj vaši nepriatelia môžu používať svoje vlastné schopnosti CO! V oboch hrách hrajú veliaci dôstojníci kľúčovú úlohu na bojisku aj v rámci príbehu.

Získajte priateľov a ukážte, kto je najlepší veliteľ

Keď práve nezachraňujete svet v oboch príbehových kampaniach, prejdite do režimu Versus. V ňom budú hráči bojovať na viacerých mapách. Každý hráč si vyberie z veliteľských dôstojníkov dostupných v oboch kampaniach a potom ich použije na získanie výhody na bojisku. Vylepšite svoje bojové schopnosti úpravou vojenskej základne alebo vypustením hmly na bojisko.

Titul Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp vyjde 21. apríla na Nintendo Switch.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Bojová
Dátum vydania hry: 21.04.2023

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: