SWITCH Animal Crossing: New Horizons

Kód: NSS032
Akcia
Značka: NINTENDO
€45,28 –5 % €42,90 €35,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbená séria Animal Crossing sa pripravuje na svoj debut na Nintendo Switch!

Ak vás nudí život v meste, Tom Nook má v rukáve nové dobrodružstvo, ktoré si určite zamilujete: Nook Inc. Balíček na útek z opusteného ostrova! Iste, s týmito pestrofarebnými postavičkami ste sa už stretli mnohokrát. Bavili ste sa ako členovia mesta. Možno ste sa rozhodli, že to roztočíte a dáte sa do verejnej služby ako starosta! Ale nie je vo vás nejaká malá časť, ktorá túži... po slobode? Potom je možno dlhá prechádzka na opustenom ostrove, kde na teba čaká bohatstvo prírody, presne to, čo potrebuješ!

Tvorivosť a očarenie tu na vás čakajú, teda hneď ako si vyhrniete rukávy a pustíte sa do svojho nového života, nech už bude akýkoľvek. Zbierajte materiály a vyrábajte veci od praktických nástrojov až po životnú pohodu. Využite svoj prirodzený talent v nových interakciách s kvetmi a stromami. Vybudujte si usadlosť, kde už nebudú platiť pravidlá o tom, kto môže a kto nemôže vstúpiť. Spriateľte sa s novými ľuďmi, užívajte si ročné obdobia, preskakujte rieky o žrdi, keď budete objavovať, a ešte oveľa viac!

Tento nový prírastok do série Animal Crossing vyjde 20. marca 2020 exkluzívne pre Nintendo Switch.

Obsahuje:

Priprav si svoju postavičku a dom a vyzdob si krajinu (ak chceš, tak aj nábytkom!), pričom si vytvoríš svoj vlastný ostrovný raj.

Vyskúšajte nový systém craftingu - zbierajte materiály na výrobu všetkého od nábytku až po nástroje!

Vyskúšajte si rôzne známe relaxačné aktivity, ako je záhradkárčenie, rybárčenie, zdobenie, rozhovory s pôvabnými zvieratkami a ďalšie, pretože Animal Crossing sa vracia v úplne novom rozhraní púštneho ostrova.

Na ostrove môže byť až osem hráčov: štyria obyvatelia jedného ostrova môžu hrať spolu na jednom rodinnom zariadení Nintendo Switch.

Osem hráčov môže hrať spolu na ostrove jedného hráča prostredníctvom online multiplayeru alebo bezdrôtového lokálneho pripojenia.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 3
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Společenská

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: