SWITCH ARMS

Kód: NSS035
Akcia
Značka: NINTENDO
€59,99 –41 %
SWITCH ARMS
€59,99 –41 % €34,90 €29,08 bez DPH
Skladom (do 72h)
Bojová hra s pohybovým ovládaním pre konzolu Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popisÚplne nová úroveň pohybových hier

ARMS ako jedinečný bojový šport pre viacerých hráčov, ktorý vám umožňuje vymieňať si údery pomocou vysúvateľných ramien, kombinuje prvky boxu a strieľačiek. Po prispôsobení svojej postavy pomocou rôznych zbraní si hráči vezmú do každej ruky jeden Joy-Con a začnú rozdávať údery ľavou a pravou rukou na svojho súpera. Postavy môžu skákať a uhýbať sa, zatiaľ čo hráči môžu jednotlivé údery zakrivovať za pochodu. Navyše, ako sa hráči postupne učia hru a zlepšujú svoje schopnosti, začnú objavovať pokročilejšie taktiky.

ARMS je možné hrať proti počítaču, priateľom alebo na rozdelenej obrazovke pomocou prídavnej sady Joy-Conov predávanej samostatne, online alebo s dvojicou konzol Nintendo Switch v lokálnom multiplayeri.

Nový rozmer ovládania

Všestranné Joy-Cony ponúknu množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony môžete používať každý v jednej ruke alebo spoločne ako jeden herný ovládač pomocou úchytu Joy-Con. Možno ich tiež pripojiť ku konzole v ručnom režime alebo zdieľať s priateľom a užiť si zábavu pre dvoch hráčov v podporovaných tituloch. Každý Joy-Con má vlastnú kompletnú sadu tlačidiel, a preto ho možno používať ako samostatný ovládač, pričom je vybavený aj akcelerometrom a gyroskopickým pohybovým senzorom, ktoré umožňujú nezávislé ovládanie pohybu vpravo a vľavo.

Ľavý Joy-Con obsahuje aj tlačidlo Capture, ktoré hráčom umožňuje jediným kliknutím urobiť okamžité snímky obrazovky z hrania a zdieľať ich s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pravý Joy-Con zase obsahuje bod NFC na interakciu s figúrkami amiibo, ako aj infračervenú pohybovú kameru schopnú zisťovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov v hrách špeciálne navrhnutých pre tieto funkcie. Táto funkcia dokáže napríklad určiť, ako ďaleko je hráčova ruka a aký tvar tvorí.

Obidva Joy-Cony tiež predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá umožní hráčom zažiť oveľa realistickejšiu vibračnú odozvu ako kedykoľvek predtým v kompatibilných hrách. Tento efekt je taký detailný, že hráči môžu napríklad cítiť vibrácie jednotlivých kociek ľadu v pohári, ktoré bude Joy-Con simulovať. Vďaka funkcii HD rumble budú môcť hráči zažiť novú úroveň realizmu nedosiahnuteľnú len zrakom a sluchom!

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Žáner: Bojová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: