SWITCH Astral Chain

Kód: NSS039
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

ASTRAL CHAIN je nová akčná hra od PlatinumGames, ktorá vychádza exkluzívne pre Nintendo Switch! Ako člen špeciálnej policajnej jednotky je tvojou povinnosťou bojovať proti záhadným mimozemským tvorom, ktorí spúšťajú inváziu do tvojho sveta.

V Arche, multikultúrnom meste v blízkej budúcnosti, sa chystá katastrofa, keď sa objaví brána do inej dimenzie. Nebezpečné tvory, ktoré sa z nich vynárajú, začnú okamžite útočiť na ľudí. Okrem toho za sebou zanechávajú spúšť a bežné policajné zložky si s nimi nevedia poradiť. Na boj proti týmto hrozbám bola vytvorená úplne nová špeciálna policajná jednotka známa ako Neuron.

Hneď na začiatku si môžete vybrať, za ktorú z dvoch postáv, mužskú alebo ženskú, chcete toto dobrodružstvo prežiť. Postava, ktorú si nevyberiete, sa však v hre objaví aj ako vaše mladšie dvojča a člen jednotky Neuron.

Na prekonanie náporu mimozemšťanov vyvinulo ľudstvo špeciálnu zbraň - légiu. Légia funguje ako váš partner a pomáha vám pri vyšetrovaní. Skutočný potenciál svojej légie však odhalíte až v boji...

Spolupracujte so svojou Legiou a porazte nepriateľov pomocou rôznych bojových štýlov. Môžete útočiť na jedného nepriateľa naraz, na jedného nepriateľa naraz alebo môžete svoju légiu poslať do prvej línie, zatiaľ čo ju budete podporovať predmetmi. Využite tento synergický systém na spoločný boj a prieskum!

V hre je niekoľko rôznych légií, z ktorých každá má iné bojové schopnosti. Hráči ich môžu počas boja ľubovoľne striedať. Okrem boja možno schopnosti légií využívať aj počas vyšetrovania a pri riešení environmentálnych hádaniek.

Objavte tajomstvá alternatívnej dimenzie Astrálna rovina, odkiaľ pochádzajú záhadní mimozemšťania.

ASTRAL CHAIN je nová akčná hra od PlatinumGames pod vedením vývojára Takahisa Taura, známeho najmä ako herného dizajnéra hry NieR:Automata, a pod dohľadom tvorcu série Bayonetta Hideki Kamiya. O dizajn postáv sa postaral tvorca mangy Masakazu Katsura, medzi ktorého známe diela patria ZETMAN a Video Girl Ai.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 12
Platforma: Nintendo Switch
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Akční

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: