SWITCH Bravely Default II

Kód: NSS079
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Na Nintendo Switch mieri úplne nová hra zo série Bravely!

Vydaj sa na výpravu za štyrmi kryštálmi v najnovšom prírastku do série Bravely. Objav nový svet plný nových postáv a zaži hrateľnosť, vďaka ktorej sa séria stala takou populárnou.

Štyria noví hrdinovia svetla povstávajú

S pomocou nových Hrdinov svetla zachráňte kontinent Excillant! Sledujte príbeh Setha, mladého námorníka, ktorý sa vydáva na veľké dobrodružstvo, na ktorom stretáva mnoho priateľov, ako aj tých, ktorí mu chcú skrížiť cestu.

Vracia sa bojový systém "Brave and Default"

Zvážte riziká a tiež možné odmeny v ťahových bitkách. Postavy môžu v jednom ťahu vykonať niekoľko ťahov za sebou, ale potom môžu byť na určitý čas vyradené z akcie. Vyváženie je kľúčové!

Príbeh sa začína vo chvíli, keď sa Seth - mladý námorník - objaví na pobreží jedného z piatich kráľovstiev Excillantu. Tu sa stretáva s princeznou Gloriou z Musy. Tá utiekla zo svojho kráľovstva v čase, keď ho zničili nepriateľské sily, ktoré chceli ukradnúť miestne kryštály. Stretáva sa aj s Elvisom a Adelle, dvoma cestovateľmi, ktorí túžia rozlúštiť tajomnú a magickú knihu. Bude na vás, aby ste sa postavili zlu, ktoré ohrozuje všetkých našich hrdinov a celý Excillant.

Vyberte si z mnohých rôznych povolaní, zručností a schopností a prispôsobte si každého hrdinu tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašej stratégii. Čím viac sa naučíte, tým širšiu škálu stratégií zvládnete.

Bravely Default prichádza na Nintendo Switch 26. februára 2021

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
Typ distribúcie: krabicová
Žáner: Taktická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: