SWITCH Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Kód: NSS134
€46,58 €38,82 bez DPH
Skladom (do 72h)
hra pre konzolu Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Donkey Kong, Diddy Kong, Dixie Kong a Cranky Kong sa vracajú v prvom titule zo série Donkey Kong na Nintendo Switch!

Hra ponúka všetku zábavu a výzvy svojho predchodcu a navyše nový herný režim určený pre začiatočníkov, v ktorom môžu hráči zažiť toto oceňované dobrodružstvo ako elegantná surfujúca opička Funky Kong. Funky Kong dokáže dvakrát skákať, vznášať sa, nekonečne sa kotúľať a dokonca robiť nekonečné vývrtky pod vodou. A vďaka jeho odolnej doske ho nedokážu spomaliť ani hroty.

ZÍSKAJ TROPICKÉ OSTROVY

Zlí snehuliaci uväznili Donkey Kongov ostrov pod vrstvou ľadu a rozmraziť ho môžu len naši Kongovia!

Plavte, plávajte a preskakujte cez šesť tropických ostrovov plných nebezpečenstva, skrytých predmetov a nezabudnuteľných bossov!

SOLO FASHION

Hru môžete hrať sami alebo s priateľom v režime pre viacerých hráčov. Bežte, plávajte a skáčte cez 2D úrovne, zadupávajte nepriateľov a zbierajte všetko ovocie na ceste k cieľu!

Ak ste skúsený plošinový hráč, skúste zdolať režim Original - alebo ak vám viac vyhovuje pohodlnejší zážitok, pustite sa do režimu Funky! Svoje schopnosti môžete využiť aj v pretekoch s časom alebo v náročnejšej obtiažnosti.

ZABAVTE SA SPOLU

Spojte sa s kamarátom a postavte sa Snežnému leopardovi v boji dvoch osôb!

V hre pre viacerých hráčov sa môžu dvaja hráči vydať na dobrodružstvo s jednou konzolou Nintendo Switch. Požičaj ovládač priateľovi alebo členovi rodiny a hrajte spolu v režime TV alebo v režime stolovej hry. Okrem ovládačov Joy-Con môžete použiť aj ovládač Nintendo Switch Pro Controller alebo dva Joy-Cony vložené do držiaka Joy-Con.

Preneste akciu na televíznu obrazovku v TV režime, hrajte s ovládačom kdekoľvek chcete v stolnom režime, alebo si vezmite dobrodružstvo na cesty v handheldovom režime. Je to len na tebe!

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 3
Platforma: Nintendo Switch
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Plošinovka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: