SWITCH Luigi's Mansion 3

Kód: NSS424
€48,11 €40,09 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)

Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Luigiho vysnívaná dovolenka sa v hre Luigi's Mansion 3 pre Nintendo Switch mení na desivú a slizkú nočnú moru!

Luigi, jeho brat Mario a ich priatelia sa vydávajú na vysnívanú dovolenku po tom, čo dostanú pozvanie do luxusného hotela. Všetko sa však zmení na nočnú moru po tom, čo kráľ Boo odhalí, že to všetko bola snaha o zajatie Maria a jeho priateľov.

S pomocou profesora E. Gadda sa strašiak Luigi neochotne vydáva na cestu zradnými poschodiami hotela v snahe zachrániť svojich priateľov.

Získaj vylepšený vysávač Poltergust G-00, ktorým môžeš boxovať alebo odfúknuť všetky strašidlá, ktoré sa ti postavia do cesty. Umožní ti tiež vyvolať Gooigiho, zeleného klona, ktorý môže Luigimu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými by si inak neporadil. Medzi Luigim môžete ľubovoľne prepínať v režime pre jedného hráča alebo za neho môžete nechať hrať priateľa či člena rodiny v kooperatívnom režime.

Pre ešte bláznivejšiu akciu je tu režim pre viacerých hráčov ScareScraper, v ktorom pretekáte s časom pri plnení úloh a pretekoch cez sériu strašidelných poschodí. Režim ScareScraper môžete hrať lokálne alebo online až na ôsmich konzolách Nintendo Switch súčasne.

Kľúčové vlastnosti:

Luigi je síce strašiak, ale má k dispozícii viac nástrojov a schopností ako kedykoľvek predtým. Ovládajte Luigiho nové útoky, ako napríklad Slam a Burst

.

Pridaj sa k najnovšiemu vynálezu profesora E. Gadda, Gooigimu, zelenému klonu, ktorý sa dokáže pretlačiť úzkymi chodbami, chodiť po ostňoch a pomáhať Luigimu tam, kde by inak uviazol

Vymeňte si Luigiho a Gooigiho v režime pre jedného hráča alebo nechajte hrať za neho kamaráta

Objavte Posledné letovisko a prelezte jeho tematické poschodia plné pascí a desivých nepriateľov

V režime ScareScraper môže až 8 hráčov pretekať s časom na sérii poschodí

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
Žáner: Akční

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: