SWITCH Mario Golf: Super Rush

Kód: NSS426
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Bojuj o loptičky s rodinou a priateľmi v doteraz najväčšej golfovej hre Mario

Vystúp na odpalisko až s tromi ďalšími hráčmi (lokálne* alebo online**) a zahraj si golf so známymi postavami z Hubového kráľovstva. Okrem tradičného golfu hra ponúka niekoľko ďalších herných režimov, ako napríklad Speed Golf a Story Mode. Intuitívne pohybové a tradičné tlačidlové ovládanie v kombinácii s ďalšími novými funkciami uľahčí Mario Golf: Super Rush hranie novým aj skúseným hráčom.

V hre Speed Golf odpaľujte súčasne

Vypáľte súčasne až tri ďalšie palice a pokúste sa dostať loptičku do jamky ako prvý. Prekonávajte a rozčuľujte ostatných súperov špeciálnymi údermi. Takto môže Mario odpáliť loptičky ostatných hráčov!

Šplhajte po rebríčku golfových hráčov v príbehovom režime

Zapíšte svoju postavičku Miu na golfový tréning v prestížnom golfovom klube a pracujte na tom, aby sa z nováčika stal profesionál! Budete súťažiť s postavičkami z Hubového kráľovstva a získavať skúsenostné body na tejto ceste. Zlepšite si štatistiky sily, pohybu a rotácie. Svoju postavu môžete preniesť aj do iných herných režimov.

Mario Golf: Super Rush sa na Nintendo Switch dostane 25. júna.

* Pre režimy pre viacerých hráčov môžu byť potrebné ďalšie hry, konzoly a/alebo príslušenstvo. Hry, konzoly a niektoré doplnky sa predávajú samostatne.

**Na online funkcie je potrebné členstvo v službe Nintendo Switch Online (predáva sa samostatne) a účet Nintendo. Nemusí byť k dispozícii vo všetkých krajinách. Pre online funkcie je potrebné internetové pripojenie. Platia zmluvné podmienky. https://www.nintendo.sk/switch/online

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 3
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Sport

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: